//
Koncert
 

Marek Kaliszuk to wokalny i aktorski kameleon, który w listopadzie 2014 roku podbił serca widzów oraz jurorów wygrywając 2 edycję programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Udowodnił, że niekończąca się wręcz skala głosu, świetna technika, ogromna wrażliwość i aktorska kreacja pozwalają mu stworzyć niemal każdą postać i zaczarować głosem!

Zapraszamy na wyjątkowy koncert w klimacie chillout, smooth jazz, bossa nova i pop, dedykowany słuchaczom, dla których liczy się wyjątkowy nastrój. Dbałość o każdy szczegół zarówno w sferze muzycznych detali, jak i w kwestii nienagannego wizerunku artystów sprawia, że odbiorca czuje się niepowtarzalnie. Nadając wielkim przebojom nową, zaskakującą i szlachetną formę oraz brzmienie, muzycy dają im nowe życie. Światowe przeboje z repertuaru m.in. Phila Collinsa, Justina Tomberlake’a, Rihanny, Michaela Buble, Elvisa Presleya, Miki, czy zespołu Modern Talking w zupełnie nowych aranżacjach, doskonale korespondują ze standardami Nat King Cole’a, czy Bogusława Meca.

 
 

Sceniczne doświadczenie, ogromna swoboda wykonawcza, wszechstronność i charyzma Marka Kaliszuka w połączeniu z zespołem czołówych polskich muzyków sesyjnych, pozwalają stworzyć niespotykane w Polsce pełne elegancji, energii i pozytywnych fluidów widowisko w iście amerykańskim stylu, nie pozbawione jednak słowiańskich zaskoczeń jak głos Hanki Ordonówny, czy też operowej divy Marii Callas… Koncert Marka Kaliszuka jest również okazją do wysłuchania autorskich utworów Piotra Mani, a także nowych autorskich utworów Marka.

 

REPERTUAR

1. Easy Lover
2. Home
3. Can't Get You Out Of Head
4. Only Girl
5. Jej Portret
6. Lady
7. Sway
8. Wonderful Life
9. You're My Heart You're My Soul
10. Red
11. Smile
12. Fever
13. Cry Me A River
14. It's My Life / Im Więcej Ciebie Tym Mniej
15. Relax
16. Dni Których Nie Znamy
17. Get Lucky
18. Careless Whisper
19. Miłość Ci Wszystko Wybaczy
20. Think
21. I Wanna Know What Love Is
22. I Won't Stop

Zapraszamy do współpracy!


Informacje & Booking:

Jacek Lasok
tel.: +48 695 757 007
email: jil@marekkaliszuk.pl